Actueel weer Drimmelen
Laatste update: 2026-05-26 om 18:59 uur * gegevens meer dan 4 uur oud!
| Temperatuur | 28.9 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 3.2 km/u uit NW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1024.4 hPa |
| Barometer trend | -1.7 hPa/3hr |
| Maximale windsnelheid | 43.4 km/u om 21:02 u |
| Minimum temp. | 5.6 °C om 02:01 u |
| Maximum temp. | 28.9 °C om 17:04 u |
| Windchill | 31.0 °C |
| Hitte index | 27.1 °C |
| Dauwpunt | 13.2 °C |
| Luchtvochtigheid | 38.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:32 u |
| Zon onder | 21:42 u |